Enyhe hidratálásra ajánljukNagyon szép ellenséges zsíros bőr. Nincs olyan erős gyümölcsillata, mint a többi Frudia terméknek.
Kissé ragacsos felületet hagyhat maga után, ezért azt javaslom, hogy várjon 3-5 percet, mieTöbb információ
Hidratáló tonikHasználat után azonnal érzem, mennyire hidratálttá válik a bőröm. Könnyed, kellemes illata van. Biztosan újra fogom venni. Ajándékba kaptam egy sampont, egy maszkot és rengeteg mintát is - mTöbb információ
Nem rosszTonerként van megnevezte, de én egy könnyű toner utáni szérumként használom. Az adagolója is inkább szérumhoz illik szerintem. Erős kissé borsos illata van, ami zavart az elején, de már megsTöbb információ
Chogongjin Most már másodszorra vásárlók ebből a márkából, arctonikot. Az előző sötét üvegben van, azt hiszem az a geum sul. Van ezekből emulzió is, ami még erőteljesebb. De aki ezt még nem próbálta, aTöbb információ
🤩🤩Nagyon szuper termék, mindenképpen ajánlom.🥰
Száraz bőrre szoktam felvinni reggel, iszonyat kellemes érzés, szinte érzem ahogy issza a bőröm. Nagyon jó összetevői vannak. Van egy nagyon halTöbb információ
Enyhe hidratálásra ajánljukNagyon szép ellenséges zsíros bőr. Nincs olyan erős gyümölcsillata, mint a többi Frudia terméknek.
Kissé ragacsos felületet hagyhat maga után, ezért azt javaslom, hogy várjon 3-5 percet, mieTöbb információ