kedvenc toner!nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonert. Nem is kifejezetten hidratál, de nem is hámlaszt, nyugtatja a bőrt és a gyulladt pattanásokat.
Kkul Aloe - első próbaKombinált bőröm van. Először használom ezt a tonert, eddig Benton Aloe BHA-t használtam.
Meg vagyok elégedve vele, nem irritál, kellemes illata van. Jól felkészíti a bőröm az ampullák/széruTöbb információ