Toner pattanásra Már másfél hónapja használom, egyenlőre nem tudtam el dönteni segit a bőrömnek vagy sem🫤 Az egyetlen toner azok közül amit probáltam eddig,ami hidratál is szóval az pozítivum , viszont kicsTöbb információ
Szuper Nagyon könnyed, nagyon hidratáló lotion, meleg időben pont elég kombinált bőrre. Az illata nekem tetszik, nem tartós. 10 pont az új csomagolásért, az előző rémálom volt.. Újravevős.
kedvenc toner!nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonert. Nem is kifejezetten hidratál, de nem is hámlaszt, nyugtatja a bőrt és a gyulladt pattanásokat.
A legjobb amit valaha próbáltam!Ez az első olyan tonik, amitől nem lesz vörös az arcom. Nagyon érzékeny a bőröm és rengeteg terméktől pattanásos leszek.
Eddig elégedett vagyok a márkával és ezzel a termékcsaláddal! Nincs Több információ
Gyorsan fogyImádom az illatát, vizes állagú, nem irritál, nem szárít, és kellemes használat után a bőröm. A felszínes bőrhibáim csökkentek, de másfél hónap használat után a mélyebbek nem javultak akkoráTöbb információ
Toner pattanásra Már másfél hónapja használom, egyenlőre nem tudtam el dönteni segit a bőrömnek vagy sem🫤 Az egyetlen toner azok közül amit probáltam eddig,ami hidratál is szóval az pozítivum , viszont kicsTöbb információ