kedvenc toner!nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonert. Nem is kifejezetten hidratál, de nem is hámlaszt, nyugtatja a bőrt és a gyulladt pattanásokat.
kedvenc toner!nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonert. Nem is kifejezetten hidratál, de nem is hámlaszt, nyugtatja a bőrt és a gyulladt pattanásokat.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket