10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
Remekül hidratálNagyon megszerettem ezt a tonert, mert azonnal megnyugtatja a bőrömet, amikor kicsit érzékenyebb vagy pirosabb. Könnyű, friss érzetet ad, vizesebb állaga miatt gyorsan beszívódik, és sokkal Több információ
Nem rosszTonerként van megnevezte, de én egy könnyű toner utáni szérumként használom. Az adagolója is inkább szérumhoz illik szerintem. Erős kissé borsos illata van, ami zavart az elején, de már megsTöbb információ