Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 85
Nagyon ajánlom ezt a terméket. A bőröm simábbnak érződik a használata után. És ami a legfontosabb, szinte észrevehetetlen a bőrön a felvitel után. Már a harmadik üvegemet is megvettem!
A TikTokon és más közösségi médiában látottak alapján arra számítottam, hogy semmit sem fog tenni, mivel sokan mondják róla, hogy „olyan, mint a víz”. Véleményem szerint a tonik állaga lehet, hogy nem sűrű, de jól hidratál és nem ragad.
Második üveg. Nagyon ajánlom. Fogok még rendelni 😍
Második üveg. Nagyon ajánlom. Fogok még rendelni 😍
Egész jó, nekem 200 ml van belőle.
Könnyű az állaga és jól hidratál. Már hónapok óta használom és nagyon bevált.
Kétszer vettem, és valószínűleg veszek még. Összehúzza a pórusokat és ragyogást ad a bőrömnek. Nincs illata, ami tökéletes.
A tonik nagyon jól hidratálja és nyugtatja a bőrt.
Nagyszerű termék, szépen simítja az arcbőrt
Nagyon ajánlom, egy könnyű tonik intenzív hidratáló tulajdonságokkal.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.