Szuper termék! Hiába kenem 50 faktoros SPF-el az arcom, mégis egyre több és nagyobb sötét folt jelent meg rajta, amik nagyon zavarnak. Még nincs két hete, hogy elkezdtem használni ezt a tonert, plusz két sTöbb információ
Toner pattanásra Már másfél hónapja használom, egyenlőre nem tudtam el dönteni segit a bőrömnek vagy sem🫤 Az egyetlen toner azok közül amit probáltam eddig,ami hidratál is szóval az pozítivum , viszont kicsTöbb információ