Alap darabSzeretem azokat a kozmetikumokat amiket valamilyen gyógynövény levéből nyertek és nem víz az alapja. Ő az. Ebből a tonikból egyszer hidratálok a több lépcső helyett. Arcra, nyakra és dekoltáTöbb információ
kedvenc toner!nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonert. Nem is kifejezetten hidratál, de nem is hámlaszt, nyugtatja a bőrt és a gyulladt pattanásokat.
A tökéletes hámlasztóNagyon érzékeny bőröm általában kipattogzik ha hámlasztót használok, ettől viszont csodás egyenletes bőrfelszínt kaptam, még a smink is szebb azóta a bőrömön, nagyon elégedett vagyok! AjánloTöbb információ
Gyorsan fogyImádom az illatát, vizes állagú, nem irritál, nem szárít, és kellemes használat után a bőröm. A felszínes bőrhibáim csökkentek, de másfél hónap használat után a mélyebbek nem javultak akkoráTöbb információ
Must haveTea színű vizes toner amit nedves bőrre kenem a hialuron tartalma miatt. Nagyon érzékeny, kipirosodásra hajlamos a bőröm és extra érzékeny a szemem, de szerencsére nem okozott irritációt. AjTöbb információ
4/53 hónap használat után pontos értékelést tudok adni. Az állaga olyan, mint a folyékony víz, az illata nem erős, tetszett.
A savak használata előtti esti rutinomhoz tetszett a tonik, mivel gyTöbb információ
Alap darabSzeretem azokat a kozmetikumokat amiket valamilyen gyógynövény levéből nyertek és nem víz az alapja. Ő az. Ebből a tonikból egyszer hidratálok a több lépcső helyett. Arcra, nyakra és dekoltáTöbb információ