10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
Szuper Nagyon könnyed, nagyon hidratáló lotion, meleg időben pont elég kombinált bőrre. Az illata nekem tetszik, nem tartós. 10 pont az új csomagolásért, az előző rémálom volt.. Újravevős.
Kellemesen lenyűgözöttEzt a tonikot a kifutó Cica termék pótlására vettem. Kellemesen meglepődtem, mert a tonik ugyanolyan jól illett a bőrömhöz, nem okozott irritációt, sőt nyugtatta. Kellemes, vizes állagú, enyTöbb információ
egy szuper tonikVártam egy kicsit a termékről szóló értékelés megírásával, mert szerintem a legjobb, ha egy ideig használtam, hogy lássam a termékek eredményeit. Sok olyan termékkel nem volt jó eredményem, Több információ
Remekül hidratálNagyon megszerettem ezt a tonert, mert azonnal megnyugtatja a bőrömet, amikor kicsit érzékenyebb vagy pirosabb. Könnyű, friss érzetet ad, vizesebb állaga miatt gyorsan beszívódik, és sokkal Több információ
Hidratáló tonikHasználat után azonnal érzem, mennyire hidratálttá válik a bőröm. Könnyed, kellemes illata van. Biztosan újra fogom venni. Ajándékba kaptam egy sampont, egy maszkot és rengeteg mintát is - mTöbb információ