Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 27
A bőröm imádja. Nagyon jól tolerálható. Talán egy kicsit drága, de rendben van.
Ez most a kedvenc arctonikom, vegyes és érzékeny a bőröm, kipirosodott a bőröm, de miután elkezdtem használni ezt a terméket, teljesen eltűnt. Nagyon jól hidratál és valóban védi a bőrbarrierjét. Nagyon elégedett vagyok, ajánlom ezt a terméket🥰
Imádom ezt a tonikot; puhává és nyugodttá teszi a bőröm. Érzékeny, száraz a bőröm, ami szinte bármire kipirosodik. Ez a tonik megnyugtatja. Tejes, mégis finom állaga miatt azonban jobban szeretem második tonikként használni, egy vizesebb tonik vagy permet után, nedves arcon.
Pozitív vélemények alapján vettem meg, de magamról nem mondhatom, hogy igazán nagyszerű termék, felvitel után nagyon ragacsos, lassan szívódik fel, a nyakamra és a karjaimra is kentem, de a ragacsos érzés kellemetlen volt, ráadásul kombinált vagy normál bőrnél a tej nagyon a felszínen ül, és kitágítja a pórusokat, szerintem ez is a lassú felszívódás miatt van. Nagyon száraz bőrre mindenképpen alkalmasabb. Nem fogom újra megvenni.
Nagyon hidratáló arctonik. Minden este használom, hogy táplálja és nyugtassa a bőrömet. Vattakorong nélkül használom, tenyeremmel felviszem és bemasszírozom a bőrömbe. Biztosan fogok még venni belőle.
A kedvenc tejtonikom. Kötelező darab az olyan feszes, érzékeny bőrre, mint az enyém. Különösen ajánlom a BHL problémákkal küzdőknek – csodálatos enyhülést hoz. El sem tudom képzelni a bőrápolást nélküle ❤️
Száraz bőröm van, és ez a tonik hihetetlenül kellemes érzést kelt. Felvitel után azonnal nyugtató és kényelmes érzést ad a bőrömnek. Reggel és este is használom, és mindig el vagyok ragadtatva a kellemes textúrától. A bőröm azonnal hidratáltnak érzi magát, frissebbnek és tápláltabbnak tűnik. Csak néhány hete vettem a tonikot, de annyira tetszik, hogy már majdnem a felét elhasználtam az üvegnek. Határozottan nyerő a száraz bőrömnek! ...
Ez már a második alkalom, hogy ezt a tonikot vettem, és nagyon elégedett vagyok. Néha elég, ha reggel használom a tonikot, hogy a bőröm maximálisan hidratáltnak és ragyogónak érezze magát.
Az egyik legjobb tonik, amit valaha használtam 🥹✨ Tejes, nagyon kellemes állagú és csodálatosan nyugtatja a bőrt. Használat után az arcom hidratált, puha és egészségesnek tűnik, ragacsos érzet nélkül. Tökéletes száraz és érzékeny bőrre, különösen, ha irritált vagy gyengült. Hatékonyan erősíti a hidrolipid védőréteget és "kényelmes" hatást biztosít 💕
Tökéletes száraz bőrre, ragyogást és egészséges megjelenést kölcsönöz a bőrnek, jó sminkalap🌸
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.