TÉLI ARCKRÉMFőként télen használom, nyáron egy sokkal könnyebb krémet szoktam. Viszont télen amikor a hűvös idő miatt jobban szárad a bőr akkor tökéletes és a kellemes mézes illata is számomra inkább téTöbb információ
Rendben vanEgy kicsit többet vártam tőle, szerintem az illata, bár természetesnek érződik, kicsit zavar, és nem vagyok oda ezért a nagyon sűrű textúráért sem. Gyorsan beszívódik, és egészséges fényt haTöbb információ
Purito Centella CreamImádom a Centella felhasználával készült terméket, így erre esett most a választásom. 1 hete használom,nem itritálja a bőröm, nem mattít,inkább egy minimális fényt képez,ami előnyös.(alapbólTöbb információ
1181 Budapest
Szuper jó hidratáló a szemkörnyék körüli vékony bǒrre, 40 év felett sajnos elǒfordul az alsó szemhéjon a creepy bǒr, ez a krém abszolut feltǒlti fiatalsággal és hidratálással /a víz fogyaszTöbb információ
TÉLI ARCKRÉMFőként télen használom, nyáron egy sokkal könnyebb krémet szoktam. Viszont télen amikor a hűvös idő miatt jobban szárad a bőr akkor tökéletes és a kellemes mézes illata is számomra inkább téTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket