Nekem bevált!Az utóbbi időben nem szívesen használok vastag alapozót, mert az érzékeny, pattanásra hajlamos bőrömet könnyen eltömítik. A kipróbált BB krémek közül eddig ez a kedvencem, szerintem ár/értékTöbb információ
Csodás nap közbeni kiegészítőSzáraz, vízhiányos a bőröm, nagyon jól jön a nap közbeni plusz hidratáláshoz. Simán sminkre fújom, nem keni el, kellemes érzetet ad, szép dewy finish képet kap a bőr.
Purito Nekem elnyerte a tetszésem. Nagyon érzékeny bőröm van, ezt a krémet éjszakára használom, a BOJ ginsenges tonikjával és reggelre álomszép a bőröm! Csak ajánlani tudom.
Ápoló, kellemesen könnyű krémNagyon kellemes krém, könnyen beszívódik, nem hagy ragadós, ragacsos érzetet. Azonnal hidratálta a száraz, érdes foltokat a kezemen. Az illata elsőre erős, főként a rozmaringos illatjegy tömTöbb információ
HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
imádtam!!A Manyo Galac Niacin 2.0 Essence 30 ml-es változatát kaptam ajándékba az első rendelésem mellé, és teljesen odavagyok érte! Kellemes meglepetés volt, maga a termék pedig fantasztikus, könnyűTöbb információ