Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid



Vélemények – 7
Ez a termék az első próbálkozásom arra, hogy eltávolodjak attól a tonitól, amihez évek óta hűséges voltam – és nem bántam meg. Valójában egy nagyon sűrű tonik, ami gyorsan és teljesen felszívódik – meglepett a többi, sokkal vizesebb tonikhoz képest. Szépen táplálja a bőrömet, és bár érzékeny és pattanásos bőröm van, ezzel a termékkel még nem volt problémám.
Ez egy nagyszerű tonik. Emlékeztet az én rizskivonatos tonikomra, csak ez jobban tetszik. Hidratálja, nyugtatja, gyengéden ragyogóvá teszi a bőrt, és bársonyos tapintásúvá teszi. Egyszerűen gyönyörű.
Nem használom rendszeresen ezt a terméket, néhány évvel ezelőtt használtam, amikor sötét foltok jelentek meg az arcomon a naptól. Az arcom kivilágosodott, a foltok eltűntek, sőt, még a szeplők is eltűntek. Mivel a foltjaim újra megjelentek a nyár után, újra megvettem a terméket. Nem agresszív, kellemes, és mindenkinek ajánlom, akinek ugyanilyen problémája van.
Imádom, ez már a második csomagom. Nagyon sűrű rizstonik, és csodálatosan hidratálja a bőröm. Mindig 3+ rétegben viszem fel, és biztosan újra fogom venni, ha elhasználom 💗
Kiváló
Érzékeny bőrűeknek ajánlom ezt a tonikot, mert nem tartalmaz parfümöt és alkoholt, így nem irritálja a bőrt, gyönyörű fényt ad a bőrnek, és számomra sokkal jobban puhította a bőrt, mint a többi tonik, ez tényleg dicséret illeti, mert sok van belőle és sokáig eláll, biztosan újra fogom venni és ajánlom mindenkinek!🩷
Kiváló krémes állagú tonik. Nem illatosított, a bőr sokáig nedves és hidratált marad. A krém későbbi használata, talán ismét rizzsel (House of dohwa), nyerő. Tökéletesen hidratált, ragyogó bőr, hosszú távon, a körülötted lévők is felfigyelnek rá. PS: Híres, hogy először egy nagyszerű mosást használnak: a rizskorpaporos mosást
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.