SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
Csodás nap közbeni kiegészítőSzáraz, vízhiányos a bőröm, nagyon jól jön a nap közbeni plusz hidratáláshoz. Simán sminkre fújom, nem keni el, kellemes érzetet ad, szép dewy finish képet kap a bőr.
HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ