Esti arcmaszkNagyon kevés elég belőle mert elég testes,kicsit zsíros az állaga.A zsíros bőröm szépen elbírja egész éjszaka.Reggelre szépen hidratált az arcom.Enyhe finom illata van. A tubus praktikus,nemTöbb információ
C vitaminNagyon könnyen eloszlik a bőrömön és gyorsan beszívódik.A pipetával könnyen lehet adagolni az arcra. Az arcbőröm különböző világosabb/sötétebb színeit egységesíti.Szeretem használni.
Energia bombaA bőröm a szérum használata óta olyan, mint a gumi, nagyon puha, rugalmas. Nagyon kellemes az illata, várom, hogy használhassam, mert érzem, hogy issza a bőröm. Nem ragad, nem tapad, matt. RTöbb információ
FényvédőTermékmintát kaptam. Àllagra kicsit testes, nehézkesebb eloszlatni a bőrön hogy ne hagyjon fehér réteget. Melegebb időben az elején kicsit fullasztó is viselni.Viszont nem fényesedik.ÖsszessTöbb információ
Szemkörnyék krémNehéz krém, de kellemes érzés a szem alatt, nem zavaró. Hetente 1-2x használom, nálam világosító hatást nem ért el. Illata rendben van.
Esti arcmaszkNagyon kevés elég belőle mert elég testes,kicsit zsíros az állaga.A zsíros bőröm szépen elbírja egész éjszaka.Reggelre szépen hidratált az arcom.Enyhe finom illata van. A tubus praktikus,nemTöbb információ