RemekAz összetevők miatt választottam ezt a balzsamot. Enyhe, kellemes illata van, puha és könnyen kezelhető a hajam, miután az elizavecca samponjával és hajmaszkjával együtt használom.
Purito Nekem elnyerte a tetszésem. Nagyon érzékeny bőröm van, ezt a krémet éjszakára használom, a BOJ ginsenges tonikjával és reggelre álomszép a bőröm! Csak ajánlani tudom.
HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
imádtam!!A Manyo Galac Niacin 2.0 Essence 30 ml-es változatát kaptam ajándékba az első rendelésem mellé, és teljesen odavagyok érte! Kellemes meglepetés volt, maga a termék pedig fantasztikus, könnyűTöbb információ
VéleményAz illata számomra kellemes, a bőrömnek az agyagmaszkok a legideálisabbak, viszont sajnos ez a termék nekem nem lett a kedvencem. Más maszkokhoz képest, eléggé nehezen lemosható.
Szuper termék Szuper kis maszkok. Nem okozott irritációt, puha lett utána a bőröm. Más fajta anyag, mint a megszokott maszkok, de szerintem sokkal jobb, levegőzik a bőröm alatta. Csak ajánlani tudom! 🙂
RemekAz összetevők miatt választottam ezt a balzsamot. Enyhe, kellemes illata van, puha és könnyen kezelhető a hajam, miután az elizavecca samponjával és hajmaszkjával együtt használom.