Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 12
Eddig nagyon pozitívan állok hozzá. Nagyszerűen felszívódik.
Világosítja a bőrt, javítja a bőrtónust, csökkenti az elszíneződést, és nem ragad. Ne felejtsd el hűtőszekrényben tárolni.
A szérum szépen világosítja a bőrt. Van egy kissé furcsa illata, ami egy idő után elmúlik. A szérum kissé ragacsos az arcon. Hűtőszekrényben kell tárolni.
Nem számítottam ilyen jó eredményekre, és nagyon elégedett voltam ezzel a szérummal. Várom, hogy újra elérhető legyen.
Voltak, akik azt írták, hogy kellemetlen szaga van, de nekem nagyon tetszett az illata! :) Amúgy kenyérre emlékeztetett (?), csak az első pár alkalommal volt jobban érezhető. Ajánlom :)
Igaz, hogy a szérumnak van egy kis illata, de egyszerűen az aszkorbinsav teszi ezt, ezt figyelembe kell venni. Fontos, hogy felbontás után hűtőszekrényben tároljuk, hogy ne oxidálódjon. A csomagolás is megfelelő, mivel nem szabad túl sok C-vitamint az arcra kenni. Hetente többször használom, és látom az eredményeket, a bőröm nem olyan fáradt, piros, és összességében egészségesebbnek tűnik. A finom ráncok terén is javulást vettem észre.
Nagyon folyós és enyhén büdös. Meglepődtem rajta. Nem mondhatnám, hogy el vagyok ragadtatva tőle, de semmilyen módon nem is irritál.
Egyáltalán nem ragad, azt teszi, amit kell 10/10
Már az első használat után látható az eredmény és gyorsan beszívódik, de sajnos az árához képest nagyon kicsi a mennyiség.
Az egyik legjobb szérum, amit próbáltam. Fényt, tökéletes textúrát ad, és kiváló üvegbőrt hoz létre. Nagyon ajánlom. Szerintem ez egyik rutinból sem hiányozhat!!!!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.