Szuper arctisztítóNagyon szuper, jó illatú arctisztító. Apró szemcsék vannak benne, mégis gyengéd. Nagyon nehezen találok olyan arctisztítót, amitől nem pattogok ki, ez eddig nagyon bevált.
Eddig legjobbEddig legjobb szem alatti "maszk" amit használtam. Csökkenti a szem alatti táskákat, feszesíti a bőrt, hűsít! A csomagban van egy kis applikátor amivel könnyű kiszedni őket
Jó választásKellemes, frissítő, könnyű állagú krém. Több lépéses rutinba ajánlom. Az érzékeny-száraz bőrőmön örömmel használom. Az összetevő listája és a márka híre miatt választottam. Nyárra szerintem Több információ
🤩🤩Nagyon szuper termék, mindenképpen ajánlom.🥰
Száraz bőrre szoktam felvinni reggel, iszonyat kellemes érzés, szinte érzem ahogy issza a bőröm. Nagyon jó összetevői vannak. Van egy nagyon halTöbb információ