SzeretemNagyon tetszik ez a szérum, gyengéd mégis hatásos, erősen pattanásos bőröm és minden nagyon szépen gyógyul, napközbeni nem gyűlik össze a zsír a pattanasokban mióta ezt használom. Nem tömTöbb információ
SzeretemKombinált, T-vonalban eléggé zsírosodó bőröm van. Mostanában pedig több pattanás is előjött a halántékom környékén.
Az érzékeny bőröm miatt nem mertem hámlasztó krémeket, maszkokat használniTöbb információ
PDRN krémNagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel. Nappalra használom, gyorsan felszívódik és egész nap hidratál. Egy kis mennyiség is elég belőle. Van egy nagyon enyhe illata, szerintem nem zavaró. MTöbb információ
Mary & May különleges szettKorábban használtam a tonikot, és nagyon örülök, hogy tettek bele egy miniatűrt is, sokkal jobb utazáshoz. Ami a szemkörnyékápolót illeti, nem igazán használok szemkrémet, így elfelejtem, deTöbb információ
Vitamin C Brightening SerumKicsit drágább az átlagoshoz képest, de ennek ellenére megéri.
Ragyogó bőrt kölcsönöz.
(A termék ragacsos, beszívódás után könnyen lehet rá sminkelni.)
Toner pattanásra Már másfél hónapja használom, egyenlőre nem tudtam el dönteni segit a bőrömnek vagy sem🫤 Az egyetlen toner azok közül amit probáltam eddig,ami hidratál is szóval az pozítivum , viszont kicsTöbb információ
SzeretemNagyon tetszik ez a szérum, gyengéd mégis hatásos, erősen pattanásos bőröm és minden nagyon szépen gyógyul, napközbeni nem gyűlik össze a zsír a pattanasokban mióta ezt használom. Nem tömTöbb információ