Retinol IntenseFél éve használom az egész arcra, semmi bőrpír vagy irritáció nincs rajta. Segít megőrizni a bőrt a nem mély ráncokkal. 1 csomag már fél évig kitart.
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Szuper szemkörnyékápolóAz esti rutinom elengedhetetlen része. Testesebb, sűrűbb krém mint amire számítottam, de szépen beszívódik és valóban puha, hidratált a bőröm utána.
BrutálBrutál termék,korábban nem használtam hasonló hámlasztót,30 mp alatt gyakorlatilag mindent leszed. Használat után picit érzékeny volt a bőröm,de összességében jó kis termék,ajánlom!
Nagyon jó Pihe puha, feltöltött bőr 20 perc alatt. Bőven átvan áztatva a folyadékkal, és nagyon könnyen lehet az arcra helyezni. Én nagyon imádom és az ára is csodálatos
Nagyon jó termékElőször csak egy termék mintával próbáltam ki, de annyira bevált, hogy rendeltem belőle egyet.
Száraz és érzékeny bőröm van, de még számomra is tökéletes. :)
C vitaminNagyon könnyen eloszlik a bőrömön és gyorsan beszívódik.A pipetával könnyen lehet adagolni az arcra. Az arcbőröm különböző világosabb/sötétebb színeit egységesíti.Szeretem használni.
Retinol IntenseFél éve használom az egész arcra, semmi bőrpír vagy irritáció nincs rajta. Segít megőrizni a bőrt a nem mély ráncokkal. 1 csomag már fél évig kitart.