Kiváló termékIsteni illata van, jó az ára, hidratál már a harmadik használat után. Amiben jobb, mint eddig bármelyik krém: azonnal beszívódik, nem csúszik a kezem, puha és selymes tőle a bőröm! A képen lTöbb információ
Sima arc tisztítás utánKét korongot vettem külön-külön kiszerelésben, és azonnal megbántam, hogy nem vettem egy teljes csomagot! 😃
Gyengédek a bőrhöz, könnyen használhatóak, és nagyszerűen tisztítják az arcot. A Több információ
Isteni illatEz a kézkrém a 2024-es adventi naptárban volt. Egyből beleszerettem az illatába, nagyon különleges és egyedi. A krémmel is elégedett vagyok, mert gyorsan felszívódik. A munkahelyemen használTöbb információ
Hűsítő hidratálásNagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Tényleg nem hagy ragacsos érzetet a bőrön! Testápolóként használom, de napégésre is kiválóan bevált.
Fruida PeachKorábban ugyanettől a márkától a mangós tisztítót használtam, az érzékeny, kombinált bőrömnek nem okozott gondot, szépen tisztított, ugyanakkor ennek a barackos változatnak kellemesebb az ilTöbb információ
Jó tonerMegfelelő tonik, jól hidratálja a bőrömet, és jó alapja lesz a bőrápolási rutinomnak. Kellemes gyümölcsös illata van, érzékeny bőröm van, de az illata nem okozott irritációt. Semmi varázslatTöbb információ
Kiváló termékIsteni illata van, jó az ára, hidratál már a harmadik használat után. Amiben jobb, mint eddig bármelyik krém: azonnal beszívódik, nem csúszik a kezem, puha és selymes tőle a bőröm! A képen lTöbb információ
Sima arc tisztítás utánKét korongot vettem külön-külön kiszerelésben, és azonnal megbántam, hogy nem vettem egy teljes csomagot! 😃
Gyengédek a bőrhöz, könnyen használhatóak, és nagyszerűen tisztítják az arcot. A Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket