MűködikA leárazás miatt vettem meg, és kíváncsi voltam rá a jó vélemények miatt.
Mindhárom lépésben 15 percet hagytam fent a tapaszokat. A tapaszok végig a helyükön maradtak, pedig nem feküdtem közTöbb információ
Nekem bevált :-)Az esti arctisztítás első lépéseként mindig ezt az olajat használom, majd egy géles lemosóval folytatom a rutint. A napi "sminkem" a fényvédőből és egy könnyed BB krémből áll, ezeket szépen Több információ
24k magicKönnyű, gyengéd esszencia, tökéletesen előkészíti a bőrt szérum/ampulla használata előtt. Kellemes illata van, az aranyrészecskéktől pedig nagyon menő!
Első retinolom
Nagyon érdekes állagú krém, a ragacsossága ellenére kis idő elteltével nagyon jól beszívódik a bőrömbe. Én 3 naponta használom kb. 2 hete, egyelőre szignifikáns változást nem látok, de összTöbb információ
Kombinált/zsíros bőrre szuperKönnyű krém, nyúlós, de nem ragacsos. Hamar beszívódik. Az én zsíros bőrömnek pont elég, de szárazabb bőrre lehet, kevés lenne.
Szuper Imádom ezt a terméket!Én éjszakai maszkként használom és azonnal beszívja a bőröm.Kocsonyás állagú,kellemes illatú alapdarab. Csakis ajánlani tudom!
MagyarországKönnyed szérum kicsit ragacsos viszont nagyon jól hidratál. A kiszerelése ár érték arányban nagyon jó. Egy bajom van csak vele a pipettát nem tudom úgy vissza tenni, hogy ne folyjon ki a perTöbb információ
MűködikA leárazás miatt vettem meg, és kíváncsi voltam rá a jó vélemények miatt.
Mindhárom lépésben 15 percet hagytam fent a tapaszokat. A tapaszok végig a helyükön maradtak, pedig nem feküdtem közTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket