Több idő kell Használja ezt vagy egy hónapig. Nem lát jelentős hatást. A termékfogyasztás nagyon alacsony, még mindig az első ampullát használjuk. Friss hideg érzést ad a felvitel után, és lényegében ennyTöbb információ
ÚjravevősNagyon puha tőle a hajam, a kiálló szálakat is szépen lesimítja, kicsi a kiszerelés, de még mindig jobban megéri mint a K18, és ugyanazt tudja. :)
Javító ampullaEddig csak 1 volt használva. Extra fényt ad, de ha a haj száraz, akkor jobb, ha nem használjuk túl gyakran, és használjunk jó mélyhidratáló maszkot és kondicionálót az előző és további kezelTöbb információ
Több idő kell Használja ezt vagy egy hónapig. Nem lát jelentős hatást. A termékfogyasztás nagyon alacsony, még mindig az első ampullát használjuk. Friss hideg érzést ad a felvitel után, és lényegében ennyTöbb információ