SzeretemSzerintem nem hagy olyan wow hatást, de rossznak sem mondanám. Az illatát én nagyon szeretem és a használata is kellemes. Sokáig elég a kiszerelés.
Összességében szerintem megér egy próbát, Több információ
Frissítő samponElőször egy minta termékként próbáltam ki és ott tudtam, hogy ebből rendelek rendes kiszerelésben. A hűsíti a fejbőrt, frissességet ad és emellett nekem az illata is nagyon tetszik. Amióta iTöbb információ
Szuper termékKellemes tapintású lesz tőle a haj és nagyon finom, de nem tolakodó az illata. Párban használom a vitalizáló samponnal. Amióta megvettem, csak ez van otthon.❤️
10/10Az egyik legjobb hajbalzsam amit eddig használtam. Nekem nagyon bejön hogy ilyen sűrű az állaga, könnyű eloszlatni a hajon. Az ittala nagyon luxi.
ÚjravevősNagyon puha tőle a hajam, a kiálló szálakat is szépen lesimítja, kicsi a kiszerelés, de még mindig jobban megéri mint a K18, és ugyanazt tudja. :)
TökéletesEloszor azthittem ki kell mosni hajambol mikor megrendeltem de mikor megjott akkor olastam hogy nem kioblotendo mar az elso hasznalat utan ahogy beleszaritottam a hajamba iszonyatosan puha lTöbb információ
BalzsamA terméknek nagyon kellemes és puha állaga van, könnyen kezelhető utána a haj, viszont a hidratáláshoz kicsit kevésnek érzem. Ettől függetlenül ajánlom, és újra is venném.
SzeretemSzerintem nem hagy olyan wow hatást, de rossznak sem mondanám. Az illatát én nagyon szeretem és a használata is kellemes. Sokáig elég a kiszerelés.
Összességében szerintem megér egy próbát, Több információ