Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 10
Utazás közben vettem ezt, mert a helyi víz annyira kiszárította a hajam, hogy elkezdett töredezni. Ez egy szempillantás alatt teljesen újraélesztette. Utána a legjobb frizurám volt, pedig száraz és hullámos hajam van. Gyönyörűen csillogott. Viszont meg kell említenem, hogy ha festett a hajad, akkor lekophatja a színét (velem is előfordult, hogy a szőkített hajamról majdnem elfogyott a tonikom). Ami a természetes hajamat illeti, ez volt a legjobb döntés :)
Nagyon jó termék. Nagyszerű regeneráció. Ajánlom.
Kellemesen meglepődtem. A maszk pont a kupakban van, lásd a fotót, ezért nem voltam biztos benne, hogy beszívódik-e az összes hajba, de beszívta. Bizsergő vagy vérkeringést keltő érzést ad, mint a borsmenta. A kupak jól a fejen marad, és a nedves hajból nem szivárog ki belőle a víz. Szóval, nekem bevált.
Észrevehetően kevésbé száll a hajam, és ez már egyetlen használat után is így van. Már rendeltem is több csomaggal többet. Van azonban egy megjegyzésem: nem írja, milyen gyakran kell használni a hajpakolást. Én kétnaponta mosok hajat, és azt vettem észre, hogy ez a kezelés több mosásig is kitart (legalábbis két mosás után is érzem az illatát a samponon keresztül). Milyen gyakran lehet/kellene használni ezt a terméket az optimális eredmény érdekében?
A maszk használata után a hajam nagyon fényes és puha lett.
Kiváló, puha és illatos hajat hagy maga után
Még nem próbáltam, de nagyon jó véleményeket hallottam! Gyors szállítás! És ismét mintákat kaptam ajándékba! Boldog rendelést, köszönöm!🥰
A maszk után a haja hidratált és fényes lesz.
Nagyon tetszett ez a maszk. Hidratálja a hajam és isteni az illata! Jó időnként kezelni a haját. A maszk után a haj puha.
Ez a maszk lenyűgözött, a haj hidratált, puha, könnyen fésülhető és nagyon fényes marad. Lenyűgözött ez a rendszer a maszk felvitelénél, abból a szempontból, hogy a maszk belülről impregnálva van, a fejre kerül, tépőzárral igazítják, megfeszítik. A fejre felhordás után masszírozza el kézzel közvetlenül a külső oldalon, majd a maszk elkezdi a dolgát. Hideg érzést éreztem a fejbőrömön, ez egyáltalán nem zavart, kb 30 percig tartottam a maszkot, kicsit tovább, mint a jelzett idő. A terméket ajánlom, az ára nagyon jó.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.