Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid

Vélemények – 1
A sampon állaga átlátszó, inkább folyékony gél. Kellemesen, szinte nosztalgikusan illatozik, mint egy 2006-os szaloncukor. Az illata édes, virágos, de nem tolakodó. Egész nap érzem a hajamban. Gyorsan és jól habzik. A hajam már kibogozódva van, és zuhanyozás közben hidratáltnak érződik. Ugyanebből a termékcsaládból származó balzsamot is használok, és remélem, hogy mindkettő sokáig elérhető lesz, mert megmentették az elektromosan száraz hajamat. Érzékeny a fejbőröm, ami ultra gyorsan zsírosodik, és festetlen, száraz, vastag, vékony szálú tincseim vannak. Ilyen klasszikus, vékony szálú európai hajam van. Minden nap mosom és szárítom. Ez a sampon kisimította a körömágybőrt, a hajam hidratált, puha, és megszűnt az elektromosodás. Nem okoz korpát vagy viszkető fejbőrt. Számomra nagy kincs a samponok között, és biztosan újra megrendelem!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.