KedvencNagyon szép kis termék, a missha BB krémet cseréltem erre, habár annak a semleges színe jobban tetszett, de ez hormonbarát és cruelty free . Csak ajánlani tudom. Kicsit sárgásabb a tónusa, Több információ
SzeretemSzerintem nem hagy olyan wow hatást, de rossznak sem mondanám. Az illatát én nagyon szeretem és a használata is kellemes. Sokáig elég a kiszerelés.
Összességében szerintem megér egy próbát, Több információ
Cuki tapaszokNagyon jópofa mintájú tapaszok vannak benne. 😊
Csodát nem kell tőle várni, de valóban nyugtatja a bőrt kicsit és szebb a finish ott ahol a tapaszok voltak. Ha akciós lesz rendelek még majd Több információ
Erőteljes ápolásKb 6 hónapja kezdtem használni a terméket, 4-5 hónapig csak ezt az olajat használtam. Fotóztam mennyi fogyott el belőle rendszeres használat mellett, látszik mennyire megéri. Nem kell belőleTöbb információ
Szép 👍🏻Kétségeim voltak a termékkel kapcsolatban, ezért egy kis mennyiséget vettem az induláshoz. De nagyon meglepődtem, mert a szulfátmentes formula ellenére a sampon így is jól habzik, és használTöbb információ
Első retinolom
Nagyon érdekes állagú krém, a ragacsossága ellenére kis idő elteltével nagyon jól beszívódik a bőrömbe. Én 3 naponta használom kb. 2 hete, egyelőre szignifikáns változást nem látok, de összTöbb információ