Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 27
Miután kipróbáltam a tisztítóbalzsamok mini változatait, azonnal a nagy méret mellett döntöttem. Tökéletesen tisztítja a bőrt és eltávolítja a sminket, így nem látok semmilyen hátrányt.
Kellemes állagú és kellemes illatú, nagyon tisztává varázsolja az arcot.
Igaz, hogy ez a balzsam kevésbé zsíros, mint más balzsamok vagy olajok, de amíg egyszerű sminket viselsz (könnyű szempillaspirál, fényvédő), addig teljesen elég. A legjobban az aranyos kis 7 ml-es kiszerelés tetszik. Nagyszerű utazáshoz (nekem kb. 7 napig bírta, szóval ideális)
jó balzsam, puha a bőr és kitisztítja a pórusokat, nagyon szeretem😍
Mindig is hidrofil olajat használtam. És most meg akartam nézni, milyen balzsam kapható. Nem tudtam melyiket válasszam, ezért úgy döntöttem, hogy ezt veszem. 4 különböző forma. Már hármat használtam belőlük és nagyon megszerettem. Imádom a koreai bőrápolást. Szeretem a kmsisterektől vásárolni – gyorsan és olcsón, ajándékkal is beszerezheted. Köszönöm.
Nagyon jó ötlet a csomagolást tekintve, utazáshoz és kipróbáláshoz kiváló. Számomra kicsit olajos volt a termék. Az illatok nem voltak túlnyomóak, szóval ez rendben van.
A nyár előtt vásároltam egy miniatűr csomagot ezekből a sminklemosó balzsamokból, hogy kipróbáljam őket, mivel a 2 fázisú sminklemosás híve vagyok. Azonban azt kell mondanom, hogy szeretett Heimish-emhez képest ez egy gyengeség. Az volt az érzésem, hogy sokkal többet kell használnom a terméket, hogy kényelmesen masszírozhassam a bőrbe, eléggé kiszáradt a balzsam. Viszont ha az egyik "színt" kellett ajánlanom, akkor nekem úgy tűnt, hogy a sárga változat állt be a legjobban, mintha ez lett volna a legolajosabb. A jövőbeni kirándulásokhoz legalább még több terméket teszek a szép színes üvegekbe :)
Először is jó ötlet, hogy megvásárolhat egy ilyen próbakészletet, és a teljes méretű termék megrendelése előtt kipróbálhatja. Azt hiszem, ezek jó kozmetikumok lesznek azok számára, akik könnyű sminket viselnek. Ezek a balzsamok egyszerűen nem működnek jól valamivel erősebb szemsminkkel. Nekem személy szerint túl intenzív az illatuk, igazából csak a sárga tégelyből származó termék illata nem irritált. Ha viszont szereted az erős illatú ápoló/sminklemosó kozmetikumokat és enyhe sminket viselsz, akkor szerintem ezek a termékek neked valók!
Remek utazási csomagolás ezekhez a termékekhez! Nagyon elégedett vagyok...felvitel után az állaga olajossá változik, eltávolítja a sminkmaradványokat. A bőr ezután tiszta és hidratált, nem irritálja a bőrt.
Minden nap más mosogatóolajat használok. Tetszik a kis utazócsomagolás itt. művek.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.