Kombinált/zsíros bőrre szuperKönnyű krém, nyúlós, de nem ragacsos. Hamar beszívódik. Az én zsíros bőrömnek pont elég, de szárazabb bőrre lehet, kevés lenne.
C szérumA legjobb amit valaha próbáltam 🩷 1-2 használat után feltűnő hatás, az érzékeny bőröm nem égeti, irritálja pici toner mellett, nagyon kellemes állag, az allergiákra fokozottan hajlamos bőTöbb információ
Egészen jóPróbáltam fotózni, hogy ilyen kis kapszulák vannak benne. Jól feloldódik, ilyen géles állagú, nekem nem hozta ugyan a wow hatást, de a listámon volt, szóval ki akartam próbálni. Illata szintTöbb információ
Kombinált/zsíros bőrre szuperKönnyű krém, nyúlós, de nem ragacsos. Hamar beszívódik. Az én zsíros bőrömnek pont elég, de szárazabb bőrre lehet, kevés lenne.