Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 10
Jó éjszakai ajakmaszk (bár én ajakbalzsamként használom). Sűrű, mézszerű állagú, szagtalan.
A legjobb ajakmaszk, amit valaha próbáltam. Segít a kicserepesedett ajkakon, különösen télen.
Balzsamként használom napközben és lefekvés előtt is. Nem tesz csodákat, de rendben van. Ha akciós lesz, újra veszem. Nem problémás ajakbőrre való, hanem normál, nem nagyon kirepedezett bőrre. Ilyenkor nem sokat fog segíteni.
Tényleg jó a dehidratált ajkakra! Jól teszi a dolgát.
Imádom reggelente, az ajkaim annyira tápláltak tőle, ezért az árért ezt a maszkot sehol máshol nem találod, boldog vagyok, mint a kagyló.
Kellemesen hidratál, de a nagyon kicserepesedett ajkakra túl gyenge. Ugyanennek a márkának az ajakdúsítója milliárdszor jobban működik, de ha nincsenek problémáid a száraz ajkakkal, akkor ajánlom.
Azért vettem meg, mert hidratálnom kell az ajkaimat, mert izotretinoin kezelés alatt állok. a termék nagyon jó, tényleg azon kevesek egyike, ami segíthet nekem. kellemes állagú, amely ráolvad az ajkakra és befedi azokat. hidratáló hatású és hatékony. egyetlen hátránya az ár, ami felháborító, szerintem lehetne alacsonyabb is.
Ez telitalálat! Éjszaka használom, reggel pedig meleg vízzel mosom meg az ajkaimat és tökéletesek az ajkaim. Minden este használom, és nagyon csökkentettem a címkék használatát, mert az ajkaim egyáltalán nem repedeztek.
Puha ,sima hatás.napközben is használom nem ragad nem kellemetlen
Amikor először használtam, másnap reggelre szinte eltűntek a fájdalmas és repedezett szájzugaim. Az ajakmaszk nagyon kényelmes viselet, és nem ragadós. Ajánljuk! 🤗
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.