KedvencNagyon szép kis termék, a missha BB krémet cseréltem erre, habár annak a semleges színe jobban tetszett, de ez hormonbarát és cruelty free . Csak ajánlani tudom. Kicsit sárgásabb a tónusa, Több információ
SzeretemSzerintem nem hagy olyan wow hatást, de rossznak sem mondanám. Az illatát én nagyon szeretem és a használata is kellemes. Sokáig elég a kiszerelés.
Összességében szerintem megér egy próbát, Több információ
Cuki tapaszokNagyon jópofa mintájú tapaszok vannak benne. 😊
Csodát nem kell tőle várni, de valóban nyugtatja a bőrt kicsit és szebb a finish ott ahol a tapaszok voltak. Ha akciós lesz rendelek még majd Több információ