Majdnem tökéletes Most használtam el. Könnyen beszívódó, vizes állagú szérum. Most nyárra ideális, őszre nekem kevés lesz. Enyhe aloés illata van. Nem irritálta a bőröm, ami számomra fontos szempont. Nyárra mTöbb információ
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
Kkul Aloe - első próbaKombinált bőröm van. Először használom ezt a tonert, eddig Benton Aloe BHA-t használtam.
Meg vagyok elégedve vele, nem irritál, kellemes illata van. Jól felkészíti a bőröm az ampullák/széruTöbb információ
Majdnem tökéletes Most használtam el. Könnyen beszívódó, vizes állagú szérum. Most nyárra ideális, őszre nekem kevés lesz. Enyhe aloés illata van. Nem irritálta a bőröm, ami számomra fontos szempont. Nyárra mTöbb információ