BalzsamA terméknek nagyon kellemes és puha állaga van, könnyen kezelhető utána a haj, viszont a hidratáláshoz kicsit kevésnek érzem. Ettől függetlenül ajánlom, és újra is venném.
BalzsamA terméknek nagyon kellemes és puha állaga van, könnyen kezelhető utána a haj, viszont a hidratáláshoz kicsit kevésnek érzem. Ettől függetlenül ajánlom, és újra is venném.