Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Vélemények – 2
Ez a sampon tényleg isteni. Mennyei illata van! Jól tisztítja a hajat, puhává teszi és ápolja. Nagyon jó vétel volt számomra!
Régóta nem viszketett ennyire a fejem egyetlen sampontól sem, a hajam fénytelen volt, nehezen fésülhető, és egy másik márkájú balzsam maradékát is elhasználtam. Amikor a samponhoz kapott balzsamot használtam, a hajam teljesen kezelhetetlen lett. Kaptam egy Rated Green (valódi argán) mintát a sampon vásárlásakor, és ez valami teljesen más. A hajam gyönyörűen puha lett, közvetlenül a samponos mosás után.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.