Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 14
A sampon nagyon jól működik együtt a maszkkal. Kellemes, finom illata van, és nem irritálja a fejbőrt. Használat után a haj puha és remekül néz ki.
A sampon kiváló, a termékcsalád maszkját és olaját is ezzel használom.
Puhává és fényessé teszi a hajat. Nem szárítja ki a fejbőrt, és egészségesebbnek tűnik.
Keratinos hajjal kezeltettem a hajamat, és ezt a sampont ajánlották. Sajnos sokkal jobb eredményre számítottam. 3 napon belül zsírosodott a hajam, míg korábban 5 naponta mostam.
Valószínűleg ez már a tizedik alkalom, hogy megvettem. Ez a kedvenc samponom.
Amint a képen látható, a haj táplált, puha és selymes.
Kellemesen meglepődtem, festett hajam van, és a legtöbb koreai sampon (károsodott, igénybevett, festett hajra) egyáltalán nem áll jól nekem. A sampon után a hajam nem száraz, sokkal könnyebb fésülni. Biztosan rendelek újra legközelebb is, és kipróbálok egy másik sampont is ettől a márkától.
Sajnos nekem ez nem vált be .Hamar zsírosodó hajam van. Ez kicsit neheziti és furi a tapintása utánna. Nagyon szilikonosnak érzem.
Csak egyszer próbáltam ki a sampont, szóval nem tudok sokat mondani róla, de eddig rendben van. Egy átlagos sampon, jól habzik és nem irritálja a fejbőrt.
Kipróbáltam, és nem bántam meg. A legtöbb koreai vagy japán sampon nem igazán működik hullámos haj esetén, de ez nagyon meglepett. Kellemesen hidratált anélkül, hogy elnehezítette volna.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.