Sajnos semmi extra:(Sajnos semmi extra, teszi a dolgát mint akármelyik sampon, de nem vettem észre semmi egetverő különbséget egy sima samponhoz hasonlitva - ami elég szomorú ennek az árát nézve:(
10/10Az egyik legjobb hajbalzsam amit eddig használtam. Nekem nagyon bejön hogy ilyen sűrű az állaga, könnyű eloszlatni a hajon. Az ittala nagyon luxi.
ÚjravevősNagyon puha tőle a hajam, a kiálló szálakat is szépen lesimítja, kicsi a kiszerelés, de még mindig jobban megéri mint a K18, és ugyanazt tudja. :)
Pehelykönnyű ápolásAjándékba kaptam minta terméket és ez a pici csomagolás is elég a hosszú, vastag szálú, dús hajamra 5-6 alkalomra, szóval kiadós a termék. Kellemesen ápol, egyáltalán nem nehezíti el a hajatTöbb információ
TökéletesEloszor azthittem ki kell mosni hajambol mikor megrendeltem de mikor megjott akkor olastam hogy nem kioblotendo mar az elso hasznalat utan ahogy beleszaritottam a hajamba iszonyatosan puha lTöbb információ
BalzsamA terméknek nagyon kellemes és puha állaga van, könnyen kezelhető utána a haj, viszont a hidratáláshoz kicsit kevésnek érzem. Ettől függetlenül ajánlom, és újra is venném.
Sajnos semmi extra:(Sajnos semmi extra, teszi a dolgát mint akármelyik sampon, de nem vettem észre semmi egetverő különbséget egy sima samponhoz hasonlitva - ami elég szomorú ennek az árát nézve:(