KedvencNagyon szép kis termék, a missha BB krémet cseréltem erre, habár annak a semleges színe jobban tetszett, de ez hormonbarát és cruelty free . Csak ajánlani tudom. Kicsit sárgásabb a tónusa, Több információ
MűködikA leárazás miatt vettem meg, és kíváncsi voltam rá a jó vélemények miatt.
Mindhárom lépésben 15 percet hagytam fent a tapaszokat. A tapaszok végig a helyükön maradtak, pedig nem feküdtem közTöbb információ
Nem rossz, de nekem kevés volt Nagyon száraz bőrre sajnos úgy vettem észre, hogy nem eléggé tápláló, pedig magát a hatóanyagot nagyon kedvelem. Alapvetően jó termék, de elajándékoztam, mert az én bőrömhöz ez kevés :(
Cuki tapaszokNagyon jópofa mintájú tapaszok vannak benne. 😊
Csodát nem kell tőle várni, de valóban nyugtatja a bőrt kicsit és szebb a finish ott ahol a tapaszok voltak. Ha akciós lesz rendelek még majd Több információ
Első retinolom
Nagyon érdekes állagú krém, a ragacsossága ellenére kis idő elteltével nagyon jól beszívódik a bőrömbe. Én 3 naponta használom kb. 2 hete, egyelőre szignifikáns változást nem látok, de összTöbb információ