Nagyon szeretemÁr/érték arányban egy nagyon jó aloe gel. Nem használom túl gyakran, csak amikor nagyon kell. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. És nagyon sokáig elég. Nyáron kötelező darab!
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
Kkul Aloe - első próbaKombinált bőröm van. Először használom ezt a tonert, eddig Benton Aloe BHA-t használtam.
Meg vagyok elégedve vele, nem irritál, kellemes illata van. Jól felkészíti a bőröm az ampullák/széruTöbb információ
Majdnem tökéletes Most használtam el. Könnyen beszívódó, vizes állagú szérum. Most nyárra ideális, őszre nekem kevés lesz. Enyhe aloés illata van. Nem irritálta a bőröm, ami számomra fontos szempont. Nyárra mTöbb információ
Hidratáló lábmaszkMár az első használat után puhább lett a lábam. Kellemes érzés viselni, annyi hátránya van, hogy nem lehet lezárni.
Habár a makacsabb bőrkeményedésekkel nem bír el, kiváló hidratáló a lábnaTöbb információ
Nagyon szeretemÁr/érték arányban egy nagyon jó aloe gel. Nem használom túl gyakran, csak amikor nagyon kell. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. És nagyon sokáig elég. Nyáron kötelező darab!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket