Nagyon jó kézkrémKellemes illatú, gyorsan beszívódó. Télen nagyon sokat segített a kézfejem állapotán. Párom rendkívül száraz kezét is helyrehozta. Szuper puhává teszi a bőrt.
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Nagyon jó kézkrémKellemes illatú, gyorsan beszívódó. Télen nagyon sokat segített a kézfejem állapotán. Párom rendkívül száraz kezét is helyrehozta. Szuper puhává teszi a bőrt.
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket