Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 13
Ez a fogkrém fantasztikus, nem erre számítottam. Enyhe és finom mentolos íze van. Tökéletes érzékeny fogakra.
Akciósan vettem, mert közeledett az ajánlott lejárati dátuma. Kellemesen meglepődtem. A fogkrém jól tisztítja a fogaimat, nem vérzik az ínyem, és nem túlzottan mentolos, de frissítő. Megfelel az elvárásaimnak, és újra fogok rendelni.
Ezt ajándékba kaptam a rendelésem mellé. A férjem észrevette, hogy használat után kevésbé érzékenyek a fogai, és már nem reagálnak a hideg italokra. Újra rendelek ☺️
Először vettem akciósan, elégedett vagyok. Frissítő, nem túl agresszív. Pont olyan, ahogy szeretem. Nagy, praktikus csomagolás, és vettem még 2 darabot. Megéri, amikor akciós. Még nem vettem észre a fogaim színének változását. Körülbelül 2 éve használom.
Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, és nagyon elégedett vagyok. Nagyon kellemes, nem agresszív íze van. Aztán megvettem a húgomnak is, hogy kipróbálja, és a 8 éves unokahúgom imádta :D Nagyon kellemes érzés a számban, és hosszabb használat után sem olyan érzékenyek a fogaim, mint korábban. 10/10-et ajánlok :)
Gyengéd fogkrém dörzsölő részecskék nélkül. Enyhe, mentolos, rágógumi ízű. Könnyen habzik és nem irritálja az ínyt. Az egész családdal használjuk, és a csomagolást nagyon hatékonynak találom. Érzékeny fogakra és ínyre is alkalmas. A fogkrém higiéniai tulajdonságai mellett az elegáns csomagolás remekül mutat az öltözőasztalon, és kényelmesen használható, mivel a kattanós kupakra helyezhető.
1 hete használom. Hidegre nem lettek érzékenyek a fogaim, az íze is tetszik, kellemesen, de nem szétmarósan mentolos. Lehet, hogy újraveszem
Nagyszerű, ajándékba adtam
Kellemes menta illat és íz
Kis mennyiségű paszta elegendő, a tisztítás után hosszabb ideig kellemes érzést biztosít a szájban, mintha rágógumit rágnánk.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.