Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 14
A balzsam krémes állagú, gyorsan beszívódik, és enyhén kesernyés ízű. Másoknak lehet, hogy tetszik, de nekem nem váltotta be az elvárásaimat. Krémként viselkedik, nem ajakbalzsamként.
Könnyű krém, állagának köszönhetően inkább nyárra, mint télre alkalmas. Gyorsan felszívódik.
Kipróbáltam már pár dolgot a márkától, de ez az ajakbalzsam nem igazán passzol hozzá. Különös állaga van, nagyon vizes, 3 másodpercig sem tart, és keserű íze van. Nem ajánlom.
A balzsam kókuszos illatú, de enyhén. Hidratálást hagy maga után, amit szó szerint érezhet az ajkakon.
Nagyon jó ajakbalzsam. Az ajkak puhák és gyengédek lesznek
Nagyon puha és kókusz illata van. Az ajkak gyorsan hidratálódnak és kissé fényesek. Ez egy jó ajakbalzsam, és azt teszi, amit kell. ajánlom
Imádom ezt az ajakbalzsamot, annak ellenére, hogy krémes állagú, de miután besüllyed a bőrbe, az ajkak nagyon puhák és hidratáltak Az illata kellemes
Az illata gyönyörű, állaga krémes, gyengéden hidratál. Rúzsozás előtt használom, mivel a krém nem zsíros, mint a balzsam, ami ebben a lépésben nekem megfelel. Egyébként nem teljesen alkalmas mindennapi viseletre. 7/10 nekem megvettem az egész készletet, mert imádom a kókuszt. 😊
Csalódott voltam ebben a termékben, mert nem volt hidratáló, az illata furcsa volt, és nagyon kevés termék volt benne.
Ennek az ajakkrémnek nagyon kellemes, lágy kókusz illata van. Kellemesen hidratálja az ajkakat. Jól kiegészíti ezt az éjszakai maszkot.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.