Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 5
Ez az ajakbalzsam nagyon jó! 😊 Jól hidratál, puhává varázsolja az ajkakat és nem szárítja ki. Minden nap használom, és lehet, hogy újra rendelek.
Rögtön három színt rendeltem, és elégedett vagyok. Jól tartanak, és könnyen fel lehet vinni velük a színintenzitást. Nincs szükségem applikátorra, csak az ujjaimat használom.
Ajakbalzsamként nekem nem vált be, de pirosítónak nagyszerű. Harmatos a végeredménye. Alapozónak nem alkalmas, mert elkenődik, de csupasz bőrön jól mutat.
Igazán aranyos csomagolás és lágy, finom illat. Az ajkakon nagyon puha a szájfény, az arcon is, nem ragad. Viszont a színe nem olyan hangsúlyos, mint amihez más termékeknél hozzászoktam. Viszont az ár/érték arány elég jó.
Kellemes állagú, nem ragad. Nagyon intenzív és kellemes hidratáltságérzetet biztosít. A csomagolás, vagy inkább a kezelőlap, kár. Az applikátor valóban benne van a dobozban - majdnem kidobtam. De mivel nincs csomagolása, vagy nem a csomagolás része, a kézitáskába vagy a zsebbe dobni biztosan nincs értelme.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.