Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Ez a fordítás AI segítségével készült, ezért előfordulhatnak apró pontatlanságok 😌
Klassz fotóid és videóid

Vélemények – 2
Így néz ki - a csomagolás gyönyörű, nekem a Nutty szín van meg, remekül mutat a kezemen, de ha az arcodra akarod kenni, 5 perc után semmit sem látsz 🙈 Nem tartja a színt, és nagyon puha. Szinte semmi. Talán a sötétebb árnyalatok nagyszerűek. Hát, én falfehér vagyok, és sajnos semmi. Az állaga kellemes. Rúzsként sem annyira, nem tart. Inkább olyan, mint egy beszívódó balzsam.
A legjobb rúzs! Véletlenül a legsötétebb árnyalatot rendeltem, de tökéletes, nagyon természetes. Krémes állagú, könnyen felvihető... nincsenek hibái.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.