Kiváló arctisztítóKiváló mindennapos arctisztító termék. Számomra az illata is kellemes, nem az a mesterséges parfümös illat. Az állaga krémes, nem habos (én gyűlölöm a habos állagú termékeket), és úgy érzem Több információ
😌A szérum nem hagy maga után ragacsos érzetet, ami nagyon pozitív számomra, gyorsan beszívódik, de különösebb ragyogást nem ad az arcnak. Jó szérum, de semmi extra.
Kiváló arctisztítóKiváló mindennapos arctisztító termék. Számomra az illata is kellemes, nem az a mesterséges parfümös illat. Az állaga krémes, nem habos (én gyűlölöm a habos állagú termékeket), és úgy érzem Több információ
😌A szérum nem hagy maga után ragacsos érzetet, ami nagyon pozitív számomra, gyorsan beszívódik, de különösebb ragyogást nem ad az arcnak. Jó szérum, de semmi extra.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket