Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Vélemények – 3
A tapaszok hidratálják az arcot, de igazából nem adják azt a hűha hatást, mint a tartós hidratálás, mert én ezt nem vettem észre, csak átmeneti hidratálásról van szó.
Az összetétele nagyszerű, a bőr gyönyörű, de a használat módja nem tetszik. A tamponok annyira gélszerűek és nyálkásak, hogy használat közben csúsznak a kézben. Egyáltalán nem szeretem használni őket. Ha a termék tonik formájában lenne, jobb lenne. Újra használom, de nem fogom újra megvenni.
Imádom a tonikpárnákat; hidratálnak és tartósan feszesítik az arcbőrt anélkül, hogy kiszárítanák a bőrt a nap folyamán.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.