Tiszta bőr Ez egy mélyen tisztító hab (inkább egy sűrűbb krémnek mondanám), amiből kevés mennyiség is elegendő egy használathoz. A tisztítás után alapos vízzel leöblítve az arcomat tényleg tisztának érTöbb információ
RemekEz az arc olaj valami elképesztő ! Nagyon szépen leszedi a sminket és a napi szennyeződéseket és mégsem hagy zsíros érzetet maga után ! Jó választás volt megvenni ! Megéri !
TökéletesNagyon finom és nyugtató illata van. Tökéletes sminklemosó, nagyon erős szemsminket készítek minden nap és 2 db kendővel teljesen letudom mosni. Edzésnél nagyon hasznos mert gyorsan és alapoTöbb információ
Jó termék, de az illata lehetne jobb isEz a micellás víz jól teszi a dolgát. Könnyen eltávolítja a sminket és a naptejet. Az állaga kellemes, és a formula ideálisnak tűnik a problémás bőrre.
Az egyetlen hátránya számomra az illTöbb információ
Nagyon jó termékElőször csak egy termék mintával próbáltam ki, de annyira bevált, hogy rendeltem belőle egyet.
Száraz és érzékeny bőröm van, de még számomra is tökéletes. :)
LemosóTisztaság érzetet hagy maga után, olajos lemosó után ez a második lemosóm. Nem szárít, igaz én használok hidratáló krémet. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég :)
Ma:nyo=MinőségIsteni lemosó olaj, aminek az összetevője csak ez: Olajok! A mostani összetevő listában szerencsére Limonene és Linalool nem szerepel már. Nagyon selymes puha bőrt varázsol használat után, eTöbb információ
Cica farm arctisztítóRemekül tisztít , kis mennyiségben is jól habzik. Kicsit feszíti a bőröm, de ettől függetlenül mélyen tisztítja azt, és friss érzést kölcsönöz neki. Használat után puhábbnak, simábbnak érzemTöbb információ
Érdekes, de jóEddig még nem használtam, olaj bázisú tisztítót, ezért nekem érdekes volt. De láthatóan tisztít. És könnyen eltávolítható a maradék olaj az arcról.
Nincs különösebb illata.
Nekem bevált :-)Az esti arctisztítás első lépéseként mindig ezt az olajat használom, majd egy géles lemosóval folytatom a rutint. A napi "sminkem" a fényvédőből és egy könnyed BB krémből áll, ezeket szépen Több információ
Iunik Centella gyengéd arctisztító habIllatmentes, gyengéd a bőrhöz, nem szárít és rendkívül jól tisztít. Krémes habot képez, kis mennyiség is elegendő belőle, reggel, este használható. Nem okoz bőrirritációt, a pattanásos bőrönTöbb információ
Tiszta bőr Ez egy mélyen tisztító hab (inkább egy sűrűbb krémnek mondanám), amiből kevés mennyiség is elegendő egy használathoz. A tisztítás után alapos vízzel leöblítve az arcomat tényleg tisztának érTöbb információ
RemekEz az arc olaj valami elképesztő ! Nagyon szépen leszedi a sminket és a napi szennyeződéseket és mégsem hagy zsíros érzetet maga után ! Jó választás volt megvenni ! Megéri !
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket