Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 45
Egy arctisztító, ami hegedűként mossa az arcot – így jellemezném ezt a lemosót. De annak ellenére, hogy jól tisztítja a bőrt, nagyon szárítja, ezért leveszem az értékelést. Szeretném tisztázni, hogy kombinált és érzéketlen bőröm van. Az anyukám használta, és az ő bőre is nagyon feszült volt mosás után.
Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, egy igazán kis mennyiség is elég, és a bőr tisztítás után friss, de nem szárított. A terméknek finom, kellemes illata van, de nem túlzó. Nagyon érzékeny a bőröm a különböző termékekre, de ez felülmúlta az elvárásaimat!
Kellemesen meglepődtem, jól habzik, és már az első használat után látszik, hogy a bőr tiszta, ragyogóbb, az orr és a homlok pórusai kevésbé tömődnek el. Az egyetlen panaszom, hogy hideg vízzel nehéz lemosni. Első benyomás 5*, problémás, érzékeny bőröm van 35+, szóval meglátjuk, hogy rendszeres használattal nem lesz-e túl szárító.
Szuper tisztító hab, kis mennyiség is elég, az arc frissnek és tisztának érződik, a pórusok fokozatosan kisebbek lesznek, abszolút Missha rajongó vagyok.
Gyengéd bőrtisztító kellemes teafa illattal, jól eltávolítja a sminket, sokáig tart - 3 hónapja használom (minden este + az ecsetek tisztítására), és még mindig van belőle a fele, jól habzik. A bőr tiszta és friss a tisztítás után + összehúzza a pórusokat. Nagyon elégedett vagyok a termékkel.
Miután majdnem az egész csomagot elhasználtam, egy dolgot tudok: EZ MUSZÁJ. Érzékeny a bőröm, aminek sok nedvességre van szüksége. A termék használata után nem érzek semmilyen feszülést. A bőr könnyű, kellemes tapintású.
Fantasztikus!
Erre a habra az illatán kívül nincs panaszom. Gyógynövényből készült, de gyógynövényes mosószerrel? Nem tudom megmagyarázni, de számomra kellemetlen a szag. A hab jól mos, és nem túl finom, de ezt szeretem, mert túlzott faggyús a bőröm, szóval ez egy plusz. Minden nap használom és befejezem a csomagot, de az illata miatt nem veszem újra.
Ezt a habot az ár-mennyiség aránya és a nagyon jó vélemények miatt vettem meg, amiben az emberek azt írták, hogy nem szárít. Személy szerint nekem kombinált bőröm van, így egyrészt valószínűleg az én hibám, hogy kipróbáltam, amikor azt írják, hogy inkább zsíros bőrre való, de nagyon kiszárította a bőrömet, és felborította a bőrvédő védőréteget (a bőröm csípni kezdett más termékek hatására, amiket a bőröm szokott). Tapasztalataim alapján egy csillagot kellene adnom rá, de adok hozzá egy másodikat is, mert képes vagyok beismerni a saját bűnömet, tudván, hogy nem csak zsíros a bőröm.
A legjobb,csak ezt használom. Nem szárít, a sminket is szépen leszedi
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.