Első retinolom
Nagyon érdekes állagú krém, a ragacsossága ellenére kis idő elteltével nagyon jól beszívódik a bőrömbe. Én 3 naponta használom kb. 2 hete, egyelőre szignifikáns változást nem látok, de összTöbb információ
RemekMost használok először retinolt. Három hétig csak heti egy alkalommal használtam, hogy hozzá szokjak. Eddig nagyon bevált, nem volt rá allergiás reakcióm és nem is szárít túlzottan.
Legjobb arclemosóAz évek alatt már egy jó pár arclemosót próbáltam, de messze ez a legjobb..az áráról ne is beszéljünk,hogy mennyire megéri. Anyukámnak is ez lett a kedvence úgyhogy mindig rendelünk ha elfogTöbb információ
CsodálatosAnnyira jó. Olyan puha lesz tőle a bőröm reggelre. A Medicube Collagen éjszakai pakolásmaszkkal együtt használom. Már 2 hete használom, és látom, hogy ragyog a bőröm.
Kombinált bőrre - nagyon jóIllattalan, könnyű állagú esszencia. A maszk mérete és fedése tökéletes. Könnyű felhelyezni. 20 percig hagytam fent, puha, bársonyos érzetet hagyott a bőrömön. Használat után hidratált arcbőTöbb információ
Első retinolom
Nagyon érdekes állagú krém, a ragacsossága ellenére kis idő elteltével nagyon jól beszívódik a bőrömbe. Én 3 naponta használom kb. 2 hete, egyelőre szignifikáns változást nem látok, de összTöbb információ