Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 4
Elégedett vagyok a termékkel, úgy érzem, hogy a bőröm simább és ragyogóbb lett a használata után. Biztosan rendszeresen fogom rendelni. Kipróbáltam a 300-ast is - véleményem szerint ez érzékenyebb bőrre is alkalmas, mivel a 700-as nagyon "csíp", ha bedörzsölöm (de nem kellemetlen, épp ellenkezőleg). Imádom ❤️
Csíp, de megéri. Tetszik a hatása
Kéthetente egyszer használom ezt a terméket. Először a mikrotűs kezelésről hallottam, de nehéz volt megfelelő szakembert találni. Ez a termék azonban hasonló élményt nyújt. Néhány napig érzékeny és piros volt a bőröm, ezért próbálok egy kicsit hozzászokni, és pénteken elvégezni a kezeléseket. A pirosodáson kívül más probléma nem volt, átmenetileg javult a bőröm állapota. Kicsit szomorú, hogy nincs nagyobb kiszerelésű (50ml). Ha befejezem, azt hiszem, áttérek a kíméletesebb verzióra, azt javaslom, hogy mintákkal kezdjem.
Meglepődtem, hogy milyen intenzív ez a szérum, de a tapasztalatlanoknak 100-zal ajánlom kezdeni. Egyesek zavarónak találhatják az ilyen erős mikrotűs használatot.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.