VéleményAz egyik legjobb tonerpad problémás, de érzékeny bőrre. Nem irritál, de minden gyulladást kezel. Az arcom nagyon szép a hidratalokkal kiegészítve.
😌A szérum nem hagy maga után ragacsos érzetet, ami nagyon pozitív számomra, gyorsan beszívódik, de különösebb ragyogást nem ad az arcnak. Jó szérum, de semmi extra.
VéleményAz egyik legjobb tonerpad problémás, de érzékeny bőrre. Nem irritál, de minden gyulladást kezel. Az arcom nagyon szép a hidratalokkal kiegészítve.
😌A szérum nem hagy maga után ragacsos érzetet, ami nagyon pozitív számomra, gyorsan beszívódik, de különösebb ragyogást nem ad az arcnak. Jó szérum, de semmi extra.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket